Search
niedziela 24 Czerwiec 2018
  • :
  • :

Stomatologia estetyczna

Ładny uśmiech to marzenie wielu z nas. To dlatego coraz więcej osób decyduje się wybielić zęby czy skorzystać z innych usług, które oferuje stomatologia estetyczna. Branża ta z roku na rok staje się coraz to bardziej lukratywna. Implanty, licówki czy inne uzupełnienia protetyczne, które oferuje stomatologia estetyczna, cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród młodych jak i starszych osób. Protetyka zazwyczaj kojarzona była dawniej ze starszymi osobami, które na skutek podeszłego już wieku tracą zęby.

stomatologia estetyczna

Dzisiaj to nawet młodzi ludzie decydują się zadbać o stan swojego uzębienia i zakładają na przykład licówki czy inne wypełnienia. Piękny uśmiech pomaga zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Nie ma nic gorszego niż poczucie skrępowania podczas rozmowy z drugą osobą. Jeśli dotyczy nas ten problem, a stan naszego uzębienia woła o pomstę do nieba, z pomocą przyjdzie nam stomatologia estetyczna. Profesjonalny gabinet posiada rożne możliwości i oferuje szerokie usługi – możemy wybrać implanty czy licówki (sprawdź na: stomatologia-impla.pl/stomatologia-estetyczna/). Drugie rozwiązanie sprawdzi się, jeśli mamy widoczne ubytki w zębach. Licówki uzupełnią skutki ukruszenia zęba i wypełnią ewentualną szczelinę. Możemy wybrać różnego rodzaju licówki. Najlepsze są jednak takie z porcelany. Gwarantują one długie użytkowania. Tego typu licówki są nie tylko najbardziej trwałe ale również są one najmniej widoczne. Z pewnością każdemu z nas zależy aby nasz uśmiech po zabiegach, jakie oferuje stomatologia estetyczna, wyglądał nie tylko pięknie ale również możliwie najbardziej naturalnie. Oczywiście, licówki porcelanowe należą do najdroższych na rynku. Generalnie wszelkie usługi, jakie oferuje stomatologia estetyczna są  raczej dość kosztowne. Na pewno należy się do tego typu wydatków przygotować się znacznie wcześniej. Przede wszystkim warto podczas pierwszej konsultacji zapytać się lekarza, ile mniej więcej kosztować będą licówki. Cena na pewno uzależniona jest od wielkości ubytku jaki należy uzupełnić oraz od jakości materiału, na który ostatecznie się zdecydujemy.

Jeśli nie jesteśmy w stanie pokryć tego typu kosztów z własnych funduszy, być może możemy się ubiegać o refundację takiego zabiegu. Stomatologia estetyczna umożliwia w niektórych wypadkach tego typu rozwiązania. Warto zatem sprawdzić koszty zabiegu już na wstępie i wówczas zdecydować, czy musimy ubiegać się o refundację. Na pewno warto zainwestować w zdrowy, lśniący uśmiech.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *